دسته‌بندی: آموزش‌های آکادمی اینلایت

دوره‌ی لوح زرین سطح یک

دسترسی به دوره: همیشگی
بررسی اجمالی دوره

 

اولین دوره‌ای است که در جهان برای گشودن قلب برگزار می‌شود.

قلب دریچه‌ی معنویت و جایگاه روح الهی است و ما در این دوره برآنیم تا به شناخت حقیقی قلب برسیم و کارکردهای اصلی آن را برای انسان‌هایی که می‌خواهند در زمین نو زندگی کنند باز کنیم.

ویژگی های دوره لوح زرین (قلب):

این دوره استثنایی برای اولین بار در جهان برگزار می‌شود که هدیه‌ای از طرف روح الهی است.

در این دوره سبک جدیدی از رفتار و گفتار و پندار در انسان به وجود می‌آید که باعث ارتقاء فیزیکی و معنوی افراد می‌گردد.

دوره قلب دوره‌ایست که آشنایی با روح الهی را برای شما به ارمغان می‌آورد و شما یاد می‌گیرید که  چطور اختیار زندگیتان را در دست روح الهی قرار دهید (همراه با آموزش‌های معنوی و مراقبه قلبی و نوری)

معرفی دوره از زبان مدرس علی مقدم

بنیان گذار و مدرس دوره  لوح زرین علی مقدم می‌باشد که در کنار تیم پژوهشی آکادمی اینلایت‌، ایشان سالهاست به صورت خصوصی به تحصیل، تحقیق و تدریس علوم ذهنی پرداخته‌اند.

اما در زمان کنونی با پیشرفت سریع تکنولوژی و تحولات عظیم؛ چه در نظام های مالی مانند ظهور ارزهای دیجیتال، چه در نظام‌های آموزشی ،هوش مصنوعی، نانوتکنولوژی، مهندسی ژنتیک، فضا و بسیاری دیگر از پیشرفت ها، نوع بشر نیز نیازمند ارتقاء و پیشرفت جسمی و روحی خود است.

چراکه عقب ماندن ذهنی ما و مصرف کننده بودن، ما را تبدیل به ربات‌هایی در دست اربابان تکنولوژی خواهد کرد.

بنابراین وقت آن رسیده است که بسیاری از آموزش‌های ذهنی و معنوی که تا کنون دنبال کنندگان خاصی داشتند به صورت قابل فهم، کاربردی وعمومی در اختیار همگان قرار گیرد تا به شکوفایی این نسل کمک کند.

دوره لوح زرین شیوه ورود به جهان درون را به انسان آموزش دهد، به شناخت حقیقی خود یاری رساند و از انحطاط جوامع بشری به سمت افسردگی و پوچی جلوگیری کند.

در نهایت دوره لوح زرین (قلب) تنها یک دوره نیست بلکه دستاورد عظیم برای نسل بشر است که برای اولین بار در جهان در حال برگزاریست.

ایشان با بیان و کلام آرامش بخش خود در عین صحت و صداقت، تمامی تجارب و دستاوردهای عظیم مجموعه در زمینهی قلب را در اختیار شما قرار داده و از هیچ فوت کوزه‌گری در انتقال مطالب دریغ نخواهند کرد.

این دوره سفریست از مغز به قلب.

سبد خرید
اسکرول به بالا